Obecnie trwają prace aktualizacyjne, serwis pro-fessional.pl nie jest w pełni funkcjonalny.

Taśmy 

Nowoczesne oraz niezwykle efektowne taśmy led mają wiele praktycznych zastosowań, a często funkcjonują też jako element dekoracyjny we wnętrzach. Taśma ledowa jest elastycznym paskiem, na którym zamontowano diody. Zasadniczo możemy wyróżnić kilka rodzajów tego typu taśm, dzieląc je ze względu na ilość diod, gęstość ich rozmieszczenia oraz kolor światła, jakiego dostarczają. Taśmy led mogą nam służyć do wyeksponowania różnego typu miejsc w mieszkaniu, jednocześnie w pewnym stopniu je doświetlając. Bardzo często wykorzystuje się je do podświetlania konkretnych półek, które chcemy szczególnie wyeksponować z racji niezwykłej zawartości. Równie często taśma led z zasilaczem służy do podświetlenia zawartości domowego barku. Ciekawym zastosowaniem tego typu produktów jest zamontowanie ich na trudno widocznych progach drzwiowych lub schodach. Wszystko po to, aby przemieszczanie się po domu było bezpieczniejsze szczególnie w nocy.

To rozwiązanie szczególnie docenią najmłodsi i najstarsi mieszkańcy. Niezwykle efektownie prezentuje się takie oświetlenie zastosowane na łazienkowych półkach. W tym miejscu spełnia ono dodatkowo rolę nocnego światła, które może palić się nieprzerwanie, dzięki czemu wszystko wokół jest widoczne, co podnosi poziom bezpieczeństwa. Taśma led zewnętrzna może być stosowana do oświetlenia przestrzeni domowego patio lub ogrodu. Często wykorzystuje się ją także do efektownego podświetlenia przydomowych schodów zarówno tych znajdujących się od frontu, jak i z tyłu budynku. W naszym sklepie znajdą Państwo bogaty wybór różnorodnych taśm ledowych doskonałej jakości przeznaczonych zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Ponadto oferujemy także akcesoria do montażu tego rozwiązania wśród nich złączki do taśm led oraz inne niezbędne do prawidłowego działania urządzenia.

Certyfikat pro-fessional Certyfikat pro-fessional Certyfikat pro-fessional Kodeks dobrych praktyk branży elektronicznej Polska Izba Gospodarcza Elektrotechniki

Promocje

No product specials are available at this time.

Najczęściej kupowane

W tej chwili brak najlepiej sprzedających się