Obecnie trwają prace aktualizacyjne, serwis pro-fessional.pl nie jest w pełni funkcjonalny.

Tablicowe 

Żarówki do tablic jak sama nazwa wskazuje, najczęściej stosuje się do podświetlania różnego rodzaju tablic sygnalizacyjnych optycznych oraz pulpitów sterowniczych wykorzystywanych zarówno w przemyśle różnego typu, jak i na przykład w monitoringu obiektów. Stanowią one nieocenioną pomoc, szczególnie kiedy praca odbywa się w warunkach niedostatecznego dostępu światła słonecznego. Ponadto pozwalają na komfortową i wygodną dla personelu pracę w warunkach typowo nocnych. Niewielkich rozmiarów żarówki tablicowe są także stosowane w różnego rodzaju sprzętach wykorzystywanych każdego dnia w gospodarstwach domowych. Żarówki tablicowe są nazywane inaczej miniaturowymi, kontrolkami czy tablicówkami.

Często stosowane są w lampkach nocnych lub lampkach podpinanych wprost do gniazdka elektrycznego takich, które mają za zadanie oświetlić nam przestrzeń w nocy dla podniesienia bezpieczeństwa. Ponadto żarówka do tablicy ma zastosowanie także w innych niewielkich rozmiarów urządzeniach AGD. Wysokiej jakości produkty tego typu znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym. Oferowane przez nas żarówki są zasadniczo przeznaczone zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak i domowych. W każdym z nich sprawdzą się doskonale i będą konkretną pomocą w wykonywaniu bieżących działań. Warto zapoznać się z naszą ofertą obejmującą także inne rodzaje żarówek przeznaczone do wykorzystania w urządzeniach gospodarstwa domowego tj. okapy, piekarniki czy lodówki. Posiadamy duży wybór doskonałych produktów w najlepszych cenach.

Certyfikat pro-fessional Certyfikat pro-fessional Certyfikat pro-fessional Kodeks dobrych praktyk branży elektronicznej Polska Izba Gospodarcza Elektrotechniki

Promocje

No product specials are available at this time.

Najczęściej kupowane

W tej chwili brak najlepiej sprzedających się