Obecnie trwają prace aktualizacyjne, serwis pro-fessional.pl nie jest w pełni funkcjonalny.

Okapowe 

Okap kuchenny jest urządzeniem niezwykle pomocnym w wykonywaniu codziennych czynności związanych z gotowaniem i przygotowywaniem posiłków. Dzięki jego zastosowaniu nieprzyjemne zapachy związane ze smażeniem i pieczeniem nie wypełniają całego domu, tylko są skutecznie odprowadzane na zewnątrz budynków. A w mieszkaniu pozostaje przyjemne odczucie świeżości. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku osób, które są wrażliwe na różnorodne aromaty albo reagują alergicznie na pewne rodzaje zapachów np. smażonej cebuli czy czosnku. Okap kuchenny umieszczony bezpośrednio nad kuchenką lub piecykiem gazowym z racji posiadanego oświetlenia pozwala na bieżące doświetlenie przestrzeni, na której pracujemy. Dlatego też oświetlenie okapu powinno działać bez zarzutu.

Dzięki temu będziemy mogli maksymalnie wykorzystać wszystkie zalety płynące z jego zakupu oraz montażu. Zdarzyć się jednak może, że lampka do okapu niespodziewanie przestaje działać. Najczęściej ma to związek, z tym że przepaliła się żarówka do okapu. Jej wymianę możemy z powodzeniem przeprowadzić samodzielnie, ponieważ jest ona stosunkowo prosta. Żarówka do okapu to urządzenie tanie tak więc możemy od razu zakupić ich kilka sztuk, aby w razie awarii od razu przystąpić do wymiany. Nie ma sensu wzywać fachowca, ponieważ z tą naprawą z powodzeniem poradzi sobie każdy nawet mniej wprawiona w takich przedsięwzięciach osoba. Należy jednak pamiętać, że w przypadku gdy urządzenie jest objęte gwarancją, to nie powinniśmy go otwierać tylko wezwać serwis gwarancyjny.

Certyfikat pro-fessional Certyfikat pro-fessional Certyfikat pro-fessional Kodeks dobrych praktyk branży elektronicznej Polska Izba Gospodarcza Elektrotechniki

Promocje

No product specials are available at this time.

Najczęściej kupowane

W tej chwili brak najlepiej sprzedających się